Не мога да кача в сайта

При проблеми със сайта (теглене, визуализиране, регистрация и т.н.)

Не мога да кача в сайта

Мнениеот svilen » 18 Апр 2012, 09:34

Пак имам нужда от помощ. Явно има нещо което не виждам. Каде бъркам? Правя опит да кача трасе:
NeKa4wa.jpg

Избрания файл е zip, в който е трасето "Mountain_Extreme.cdp" и депенсите "DEP_mountain.cdp". Обща големина на zip - 34062 kb.
Натискам изпрати и след 1-2 мин излиза това:
NeKa4wa01.jpg

Благодаря предварително.
Аватар
svilen

Re: Не мога да кача в сайта

Мнениеот rumensoft » 18 Апр 2012, 17:46

Опитай отново но с някой файл който е малък, примерно 10КБ, попълни всички полета, дори информацията в тях да е от сорта "фгсфдхсдгсхс".

Защото понякога ако е слаб ъплоуда на интернета, сървъра вижда че качването се проточва и отказва да качи файл т.е. все едно няма в полето за качване нищо и изписва съобщението. Това е направено с цел АнтиСпам :)
Аватар
rumensoft
Site Admin

Мнениеот rumensoft » 18 Апр 2012, 17:46

Опитай отново но с някой файл който е малък, примерно 10КБ, попълни всички полета, дори информацията в тях да е от сорта "фгсфдхсдгсхс".

Защото понякога ако е слаб ъплоуда на интернета, сървъра вижда че качването се проточва и отказва да качи файл т.е. все едно няма в полето за качване нищо и изписва съобщението. Това е направено с цел АнтиСпам :)
Аватар
rumensoft
Site Admin

Мнениеот svilen » 19 Апр 2012, 12:39

Пробвах само с zip-нат файл на трасето /83к/, пробвах с rar вместо zip, пробвах URL към DOX.bg, изключих защитната стена, пробвах с opera и с IE.
При IE, долу в ляво на статус бара изписва "error in page" /при попълване или при натискане на "shoose"/, но понякога успявам да попълня формата /грубо един на 20 опита/.
Нормално ли е това или да търся проблема при мен?
Аватар
svilen

Мнениеот rumensoft » 19 Апр 2012, 18:47

Сега като проверих си успял да качиш архива, но е само главния CDP. А за това error in page IE прави проблеми с някои сайтове, понеже не е оптимизиран хубаво. Опитай с Chrome или Firefox.

А за трасето е хубаво първо да пуснеш няколко снимки да го видим как е направено и ако има неща за оправяне да се кажат и да ги оправиш ;)
Аватар
rumensoft
Site Admin

Мнениеот svilen » 20 Апр 2012, 15:35

Малко след като направих пробата с основния файл, качих /поне изписа, че успешно е качено на сайта/ трасето с депенсите му + описание и снимки. Тема за направата на това трасе не съм пускал, понеже става дума за малко трасе, направено импулсивно, на бързо за 2 часа, по идея на децата, без да претендира за точност, но мисля, че става. Ако имате време, прегледайте го.
Аватар
svilen

Мнениеот rumensoft » 20 Апр 2012, 18:12

Депенсите ги няма качени, само главния файл е там. А и ти казвам да покажеш снимки, за да се реши дали се одобрява да се качва, защото не всяко трасе се качва :) Ако се качва абсолютно всичко, няма да остане никакво място а и не само, не може да има добавки които са не направени хубаво :)
Аватар
rumensoft
Site Admin

Мнениеот svilen » 20 Апр 2012, 19:09

Втория път качих rar със трасе + депенси, имаше и три снимки. Щом не ги виждаш, явно пак е имало проблем, но на мен ми изписа, че качването е било успешно. Съжалявам, че не се е качило.
Аватар
svilen

Назад към Проблеми / Problems