ТРАСЕ: Sarandi fantasy route

Актуална информация за разработки - 3D проекти, Reskin-ове и Трасета който са в разработка. Моля само този който прави добавка, той да пуска нова тема. Темите които са без актуализация повече от 3 месеца, ще се преместват в "В ПРОГРЕС (Архив)" и ще бъдат връщани тук, след като се извести някакъв прогрес по тях.

Модератор: OBB_Rh_2016

Re: ТРАСЕ: Sarandi fantasy route

Мнениеот sarandi » 06 Май 2015, 19:37

Puke Rainbowss написа:Еми то и без тва ти беше тъпо трасето така, че по добре. :)

Можеше да си задържиш мнението. Твоето "трасе", защото е прекрасно. Честно да ти кажа не искам да се занимавам с пустиняци като теб. Явно това беше опит да ме откажеш от трасето, жалко не успя. Както казах ще се почне на ново и ще бъде още по-хубаво. После пак може да напишеш, че е тъпо. :)
Аватар
sarandi

Мнениеот agerginov » 11 Май 2015, 08:22

Защо трябва да хейтваме, грозно готино...това може. Всеки може да види грешките във другите, но опитай и ти едно трасе, ето аз се захванах преди време да права и трамвайно, и метро, и влак и се получиха, но не станаха перфектни, затова не съм ги качил. имаха проблеми по тях, а на менчето пък на мен трасето ми хар :ОК есва
agerginov

Мнениеот sarandi » 25 Авг 2015, 20:50

Съжалявам, но работата по трасето е завинаги прекратена!
Причината е, че компютъра ми е прекалено слаб, за да поеме играта, а и нямам желание изобщо да се занимавам с нея. :наздраве
Аватар
sarandi

Мнениеот kostenurko123 » 25 Авг 2015, 22:50

:( :(
Аватар
kostenurko123

Предишна

Назад към В ПРОГРЕС (Актуално)