Модул

Предложения за нови обекти, трасета и други свързани със симулатора

Re: Модул

Мнениеот Markov » 15 Май 2014, 17:45

Не иска да копира сплайновете.. :(
Изображение 2ТЭ Луганських медведь ! :балон
Аватар
Markov

Мнениеот vall_sab » 15 Май 2014, 19:04

Четирите иконки отдолу са за релеф, текстури, обекти и релси.Явно няма функция за сплайновете и ще трябва само те да се правят наново.Но това е по-добре, отколкото всичко да се прави отново от нулата.
:велик Траинз
Аватар
vall_sab
Глобален модератор

Мнениеот Markov » 17 Май 2014, 20:35

Започнах гарата отначало http://prikachi.com/images/34/7333034W.jpg. Нали мога да използвам обектите включени в трасето София-Д.Раковец?
Просто защото има някакъв шанс със сградите на ТЕЦ Перник да имитирам бобовдолския ЦОФ. :)
Аватар
Markov

Мнениеот cronos » 18 Май 2014, 07:04

Markov написа:Нали мога да използвам обектите включени в трасето София-Д.Раковец?

Eстествено, че може.
Чукча писатель, чукча не читатель..
Луд умора нема, само се поти..
"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава." Ат. Буров
Аватар
cronos
Глобален модератор

Мнениеот Markov » 24 Май 2014, 23:46

Стрелките ще опитам да отговарят, както трябва. Но тези не ми се виждат най-реални спрямо нашите..http://prikachi.com/images/502/7347502x.jpg и http://prikachi.com/images/502/7347502R.jpg Преди от неизвестно трасе ми се завъртяха някакви фенери, които си бяха точни копия, анимирани с хубави топузи, работеха си без грешка. Някой ако ги има нека ги прати. Играта не съм я пускал скоро, но за един час работа, като да се запозная със структурата на контактната мрежа как се сглобява и да намеря необходимите елементи, успях набързо да сглобя половината гърловина на гарата http://prikachi.com/images/502/7347502T.jpg КМ веднага накара 46-тата да изглежда като на своя територия. Това и че самата игра тръгва от 5-ия, 6-ия път, дотогава ми дава "фатални грешки" от какъв зор?!?.. Притеснява ме да не потръгне работата по модула и играта приятно да се скапе и да провали вложеното :наздраве
Аватар
Markov

Мнениеот ivan4 » 25 Май 2014, 10:14

Супер си става. Не знам дали стрелките от модула са такива, но в играта има едни cxx... .
Аватар
ivan4
Глобален модератор

Мнениеот Markov » 26 Май 2014, 21:13

Благодарско, точно за тези питах :наздраве
Така, старата гара е електрифицирана, сложени сигнали по КМ, стрелковите апарати доколкото позволяват, може да се кара влак и да се разчита че показват посоката към която е обърната стрелката, обаче 2 и 6-та стрелка забиват(блокират) (требе грес :зъбльо :зъбльо ) ии остава да се направи "белия дом", както притурките между него и гарата. Релефа около гарата и наклоните на линийте ще ме изядат напълно..
Има общо 5 светофора, 4 от тях сложени, но не работят изобщо, тепърва ще се правят проверки и проучвания какво им пречи. Последното което имам да кажа или по конкретно да попитам, гарата може ли да се качи в сайта като самостоятелен модул, за да бъде достъпна и за останалите играчи?

Ето и някои фотоси
Изображение
Изображение
коловоза на Белия дом заедно с миньорката
Изображение
Пример със стрелковите апарати:
Направо
Изображение
Надясно
Изображение
Юг
Изображение
Север
Изображение
Аватар
Markov

Мнениеот vall_sab » 27 Май 2014, 07:12

Разбира се , че модула може да се качи в сайта.Нали затова е и направен.Що се отнася до стрелки и сигнализация, трябва да се тества причината.Ако може , качи го в докса и дай линк за да го изтеглим и тестваме.Или пък пиши лично съобщение , за да се разберем за евентуално изпращане.

:хоро :велик Траинз
Аватар
vall_sab
Глобален модератор

Мнениеот BDZrailway » 27 Май 2014, 10:08

Много хубаво става,браво!
Аватар
BDZrailway

Мнениеот mashinista14 » 27 Май 2014, 16:15

Приемното здание и перона не трябва ли да са от другата страна на коловозното развитие?Поне така се вижда на Google Earth.А и друго, тази стрелка, която е до поста, не трябва ли да се отклонява надясно и от там да се развиват коловозите?!
Аватар
mashinista14

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения