Проблем

Ако имате другите проблеми с играта, които не влизат в по-горните теми.

Модератор: cronos

Проблем

Мнениеот fifko » 08 Юни 2016, 10:59

Здравейте. Вчера закупих играта траинз 2012, инсталирах без проблем и започнах да слагам трасета и добавки от сайта. На първото трасе Горна-Дъбово не ми се визуализират стрелките. На трасето София - Мездра също не се визуализират и дори влака не тръгва. На трасето пловдив-пещера влакът тръгна но пак няма стрелки ии влака си ходи където си иска. Ако някой може да помогне ще съм безкрайно благодарен.
Аватар
fifko

Re: Проблем

Мнениеот cronos » 09 Юни 2016, 07:26

Вече има достатъчно изписано по темата и за трите трасета.Специално за София - Мездра проблемите най-вероятно идват от това, че при инсталирането на депенсите си давал навсякъде ovwerwrite.
Чукча писатель, чукча не читатель..
Луд умора нема, само се поти..
"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава." Ат. Буров
Аватар
cronos
Глобален модератор

Мнениеот kostenurko123 » 10 Юни 2016, 10:24

Аз имам проблем на Сф-М, след Своге ми се показва една електричка и като мина през нея и като пробвам да я изтрия ме изхвърля.
Аватар
kostenurko123

Мнениеот cronos » 10 Юни 2016, 20:30

Това също се е случвало и друг път, ама беше доста отдавна и вече не помня каква точно беше причината......ама май ставаше дума за омешани куидове......
Чукча писатель, чукча не читатель..
Луд умора нема, само се поти..
"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава." Ат. Буров
Аватар
cronos
Глобален модератор

Мнениеот fifko » 10 Юни 2016, 22:22

Проблема със София Мездра е решен това беше причината, благодаря cronos :)
Аватар
fifko

Мнениеот kostenurko123 » 13 Юни 2016, 20:28

Това, че влаковете не тръгват идва от това, че понякога се появяват бъгове и няма машинисти в сесията и трябва сам да си слагаш.
Аватар
kostenurko123

Назад към За играта