ТРАСЕ: Разширение на трасето Тулово-Твърдица

Разработки, по които не е публикувано известие повече от 3 месеца, че се работи по него. Когато се публикува в архивна тема тук, че се продължава работа, ще се премести в другия раздел "В ПРОГРЕС (Актуално)"

Модератор: OBB_Rh_2016

Правила на форума
Всички правила важат и за този раздел.
Допълнителните правила са:

1. ВИНАГИ при нова тема пускайте прогрес бар, както и публикувайте снимки, поне до втория пост. Ако няма, темата ще бъде заключена или изтрита.
2. При нова тема, моля слагайте преди заглавието една от думите: ЛОКОМОТИВ, ВАГОН, ТРАСЕ, ОБЕКТ и т.н.

Re: ТРАСЕ: Разширение на трасето Тулово-Твърдица

Мнениеот DavitAngelov » 21 Май 2014, 11:39

Трасето е готово имаго в саита :хоро
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот BDZrailway » 21 Май 2014, 13:03

То го има отдавна,но разширението не е готово!Бих казал,че много малко съм работил по трасето,защото ми се изгуби музата,но ще бъде завършено.
Аватар
BDZrailway

Мнениеот DavitAngelov » 22 Май 2014, 12:30

До каде го правиш Ако има готови снинимки
качи
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот BDZrailway » 01 Фев 2015, 20:18

В момента трасето е в застой!Не мога да кажа!Ако продължа да го правя ще правя на ново КМ!Съжалявам изгубил съм желание по него...
Иначе исках да е само Тулово-Твърдица,но продължих да го правя и в двете посоки и по-етично е да е Карлово-Сливен както предложи Ithebest в по-предишен пост.
Аватар
BDZrailway

Мнениеот DavitAngelov » 02 Фев 2015, 13:53

Ок обаче беше хубаво да се разшири и да стане Карлово-Сливен ти си знаеш. ;) Ако случайно решиш да го продължиш използваи руската км за да стане хубаво и реално ;) :тутуу
:хоро :хоро :хоро
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот BDZrailway » 02 Фев 2015, 18:20

Да,тази която вече ползвам е АС3,която е доста реална и бая разправия,но трасето искам да отбележа,че трябва повечето гари да се правят наново коловозните развития,тъй като са нереални в смисъл много малки стрелки влака минава нереално.Трябва оптимизация на околността Казанлъка-много тежии!Казанлък,Тулово,Дъбово,Твърдица ще трябва наново абе страшно е това трасе....И аз ще искам да е Карлово-Сливен ама .. бая правене ще падне.Живот и здраве ще се напраави.. :))
Аватар
BDZrailway

Мнениеот DavitAngelov » 02 Фев 2015, 22:53

BDZrailway написа:Трябва оптимизация на околността Казанлъка-много тежии!Казанлък,Тулово,Дъбово,Твърдица ще трябва наново абе страшно е това трасе....И аз ще искам да е Карлово-Сливен ама .. бая правене ще падне.Живот и здраве ще се напраави.. :))

Гара Карлово я има има ги и другите гари според мен смяна на стрелки и нови перони и други..........и нова КМ и за по реално с сигнализация КДА и полвината работа си я има по трасето.То наистина е трудно ;) . Аз ти казах ако решиш да се захванеш с трасето ще стане реално и хубаво ако имаш желание и свободно време ще стане и ще помогнем с каквото може. ;)И как върви работата с Проект:Въображаемо трасе ;) :хоро :хоро :хоро :велик Траинз :велик Траинз :велик Траинз :тутуу
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот BDZrailway » 02 Фев 2015, 23:43

Не знам дали си пробвал трасето Тулово-Твърдица и има нормално работеща сигнализация КДА!То сигурно,ако го правя ще го почна наново,не знам..То тука си мечтаем ще ми се да щракна с пръсти и готово..ама...
Колкото до Въображаемото трасе ще поясня скоро във съответната тема..
Аватар
BDZrailway

Мнениеот DavitAngelov » 03 Фев 2015, 11:18

Имах в на предвид , че трасето Тулово-Твърдица при мен на Trainz Simulator 2009 не тръгва дава ми грешки и така.................... ;)
Така че 2009 съм я зарязал от много време :зъбльо .На TS12 нямам проблем с трасето върви без проблем и сигнализацията
си работи без проблем. ;)
Последна промяна DavitAngelov на 03 Фев 2015, 16:28, променена общо 1 път
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот BDZrailway » 03 Фев 2015, 11:21

Хмм странно за 2009 като аз съм я правил баш на нея...и винаги като правя трасета гледам обектите да нямат грешки и липсващи депенси-да ми е чисто трасето за да няма проблеми!Аз очаквах повече проблеми с Тулово-Твърдица ама нямаше..
Аватар
BDZrailway

ПредишнаСледваща

Назад към В ПРОГРЕС (Архив)