ТРАСЕ: Карлово-Пловдив

Изтритите теми

Re: ТРАСЕ: Карлово-Пловдив

Мнениеот nikito » 20 Фев 2015, 18:47

Аз съм напълно съгласен. Действително боядисването е най-добре да е накрая, защото после обърква работата с обектите. :) :запознаване
Trainz Bulgaria Team
Аватар
nikito

Мнениеот sarandi » 20 Фев 2015, 18:51

Приятелю Ангелов, критиките, които ти дават са за добро. Не знам защо трябваше да повдигаш скандал на Ники! Принципно той когато ме критикува нещо аз винаги го приемам за добро, никой не иска да ти навреди, а просто тu дават съвети как да го направиш своето трасе по-хубаво. А за това с централна гара на трасето София - Банкя. Мога да кажа само, че чакането наистина си струва. Просто гарата му се получава повече от перфектно, депото също :) :тутуу
Аватар
sarandi

Мнениеот DavitAngelov » 20 Фев 2015, 23:12

Значи аз ще кажа няколко неща тези караници които станаха искам Румен да заключи темата и колкото до караници не съм искал да обидя никои колкото до трасето аз който исках да се опитам да направя нещо вия ме изкарахте , че не правя нищо е не можем всички да се сравняваме с някои хора който се занимават с трасе и други неща.
nikito написа:Олеле, не е никак смешно, а жалко...............какво си направил ти, та държиш сметка на хората, които правят читави неща.

Едно опитах да правя трасе вия ме нападнахте и линчувахте все едно съм обил човек.Две щях да пусна тема за локомотиви имам локомотив 44 106 аз съм го правил и на локомотив 45 195 които е почти готов и мислех да ги до направя и да ги изпратя на Румен.Обаче така както се развиха нещата няма да изпращам нищо.Заради 10 човека не си струва да се разпада сайта имена не споменавам.Още един път казвам на които не му харесва трасето да направи друго хубаво и реално.И дано трасето след 10 години да е готово.А и за другото трасето София-Мездра-Враца да стане след 15 години желая ти успех.Затова хората които се занимаваха с трасета и локомотиви и други неща не се занимават вече защото има такива хора като тебе и още трима четирима.И тези хора правеха хубави трасета и локомотиви вече ги изгубихме за съжаление има още двама човека останаха които правят все още хубави трасета и локомотиви обаче и на тях взима да и писва и незнам.Колкото това с обидите не съм искал да обидя никого.Колкото и за мене и друг път е имало такива скандали.Както каза един колега този форум не онзи които беше.Явно не съм желан в този форум има доста други сайтаве за локомотиви.ИСКАМ РУМЕН АКО ПРЕЦЕНИ ДА МИ ИЗТРИЕ ПРОФИЛА.Има една пиянска приказка повече от една мотика не трябва.Още един пат се извинявам на някого ако съм го обидил. :тутуу :тутуу :тутуу :тутуу :тутуу :правила :правила :правила :правила :правила П.П. :катинар :катинар Темата е закрита. :правила :правила
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот nikito » 21 Фев 2015, 08:42

DavitAngelov написа:Значи аз ще кажа няколко неща тези караници които станаха искам Румен да заключи темата и колкото до караници не съм искал да обидя никои колкото до трасето аз който исках да се опитам да направя нещо вия ме изкарахте , че не правя нищо е не можем всички да се сравняваме с някои хора който се занимават с трасе и други неща.
nikito написа:Олеле, не е никак смешно, а жалко...............какво си направил ти, та държиш сметка на хората, които правят читави неща.

Едно опитах да правя трасе вия ме нападнахте и линчувахте все едно съм обил човек.Две щях да пусна тема за локомотиви имам локомотив 44 106 аз съм го правил и на локомотив 45 195 които е почти готов и мислех да ги до направя и да ги изпратя на Румен.Обаче така както се развиха нещата няма да изпращам нищо.Заради 10 човека не си струва да се разпада сайта имена не споменавам.Още един път казвам на които не му харесва трасето да направи друго хубаво и реално.И дано трасето след 10 години да е готово.А и за другото трасето София-Мездра-Враца да стане след 15 години желая ти успех.Затова хората които се занимаваха с трасета и локомотиви и други неща не се занимават вече защото има такива хора като тебе и още трима четирима.И тези хора правеха хубави трасета и локомотиви вече ги изгубихме за съжаление има още двама човека останаха които правят все още хубави трасета и локомотиви обаче и на тях взима да и писва и незнам.Колкото това с обидите не съм искал да обидя никого.Колкото и за мене и друг път е имало такива скандали.Както каза един колега този форум не онзи които беше.Явно не съм желан в този форум има доста други сайтаве за локомотиви.ИСКАМ РУМЕН АКО ПРЕЦЕНИ ДА МИ ИЗТРИЕ ПРОФИЛА.Има една пиянска приказка повече от една мотика не трябва.Още един пат се извинявам на някого ако съм го обидил. :тутуу :тутуу :тутуу :тутуу :тутуу :правила :правила :правила :правила :правила П.П. :катинар :катинар Темата е закрита. :правила :правила

Не си прав. Кой те е нападнал ? Ти нападаш, като някой ти даде съвет и почваш да се заяждаш............аз нито съм написал нещо обидно, нито нищо. Не разбирам какъв ти е проблема.............Това за колко време ще станат трасетата вече го коментирах.............какво повече да кажа, нямам време и това е, а и не във всяка секунда която имам, се занимавам с тях. ..............
Впрочем много ми е интересно кои са тия 10 човека, и кои са си тръгнали заради тях. :какво
Никой не е казал, че не си желан. Няма такова нещо, случват се някой път спорове, които прерастват в скандали, но не е толкова фатално. Всеки си има мнение и разбиране за нещата и не бива да стават такива пререкания заради това. :успокояване :запознаване
Trainz Bulgaria Team
Аватар
nikito

Мнениеот sarandi » 21 Фев 2015, 10:34

Честито, защото ти дадоха съвет сега закри трасето, евала. Щом смяташ, че съветите са ни обиди така да бъде :правила
Аватар
sarandi

Мнениеот DavitAngelov » 21 Фев 2015, 12:13

Значи за конфликтите и разправиите не искам да има повече.Колкото до това кое трасе колко време се прави. Ники ти си знаеш кое как си го правиш на трасето и така.На последно време ния ако не се караме за нещо няма да сме ния приличаме на мърди.Колкото до кое трасе колко време или години се прави си е проблем на автора това го казах в кръга на майтапа.И пак ще кажа ако Румен прецени да ми изтрие профила.Темата се закрива и ще се заключи. :тутуу :тутуу :тутуу :правила :правила :правила :) :)
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот nikito » 21 Фев 2015, 17:58

sarandi написа: Щом смяташ, че съветите са ни обиди :правила

Нещо такова се получава и аз лично не мога да си го обясня............Аз се извинявам, ако съм обидил някого с нещо :запознаване
...............................................................................................................
Чак триене на профили.............мисля че не е станало чак кой знае какво за да се прибягва до такива мерки, но ти си знаеш. ;)
Trainz Bulgaria Team
Аватар
nikito

Мнениеот DavitAngelov » 21 Фев 2015, 20:26

mashinista14 написа:Аз ти препоръчвам да го започнеш на ново и да подбираш внимателно обектите, които ще разполагаш, или най-малкото да махнеш КМ, дървета, храсти и други ненужни на този етап обекти около линията. След това се средоточи върху даден участък и го направи както трябва, от гледна точка на релсовия път, и направи релефа около него. След това можеш да започнеш да наслагваш обекти, но ги слагай така, че малко или много да прилича на реалността (дървета, храсти и т. н.)... За да постигнеш максимална реалност, от гледна точка на КМ, си избери един вид контакнта мрежа (да кажем руска), а не ги смесвай, че резултата се вижда какъв е, а за разстоянието между стълбовете използвай "рулетката" и мери по 50-60м разстояние между стълбовете в правите участъци и да кажем 40м в кривите, в зависимост какъв е радиусът на кривата. И другото важно е, че боядисването трябваше да го оставиш за накрая, тъй като допълнително ще ти пречи. За мен това е един от вариантите за направата на хубаво и реално трасе, а до колко другите ще се съгласят е друг въпрос. :)

Напълно съм съгласен със mashinista14 след продължителните скандали трасето Карлово-Пловдив ще се започне наново с Руската КМ и други неща всичко се почва от начало и така.Нека всички в конфликта да се извиним , защото стана една голяма каша май прекалихме всички и нека повече да не се караме за такива неща , защото не си заслужава.Каквото било било нека си останем приятели.Извинявам се на всички които обидих. ;) :велик Траинз :велик Траинз :велик Траинз :хоро :група :група :наздраве :запознаване
Trainz Bulgaria
Аватар
DavitAngelov

Мнениеот nikito » 21 Фев 2015, 20:55

:) :запознаване :наздраве :група :наздраве
Trainz Bulgaria Team
Аватар
nikito

Мнениеот sarandi » 21 Фев 2015, 22:01

Хайде бързо да забравяме за този скандал, а до теб Давиде! Здрава работа те чака, продължавай с трасето и чакаме снимки. :) :тутуу
Аватар
sarandi

ПредишнаСледваща

Назад към Износени калодки