Проблем с TS 12

Въпроси, хвалби, проблеми, помощ за инсталация - всичко свързано с Трасетата

Модератор: cronos

Проблем с TS 12

Мнениеот railfan » 08 Ное 2015, 23:50

Имам инсталирана хакнатата версия на играта, ъпгрейдната до максималния ъпдейт 61888. До тук добре, обаче след инсталация на трасето Мездра-София, след като стартирам играта, просто ме изхвърля още от началния екран. Направих преинсталация, играта работи безпроблемно без това трасе, но когато го сложа, отново почва да ме изхвърля.
Може ли да ми помогнете да го оправя? :незнам
Аватар
railfan

Re: Проблем с TS 12

Мнениеот cronos » 09 Ное 2015, 05:16

Има две възможни причини.Първата е, че това трасе не е предвиждано да се играе на тази версия на играта.Но мисля, че само това не е достатъчно, за да забива играта и затова предполагам, че вероятно има и още една причина - неправилна работа на ЗКУ.Като инсталираш трасето "overwrite" ли цъкаш?
Чукча писатель, чукча не читатель..
Луд умора нема, само се поти..
"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава." Ат. Буров
Аватар
cronos
Глобален модератор

Мнениеот railfan » 09 Ное 2015, 20:31

cronos написа:Има две възможни причини.Първата е, че това трасе не е предвиждано да се играе на тази версия на играта.Но мисля, че само това не е достатъчно, за да забива играта и затова предполагам, че вероятно има и още една причина - неправилна работа на ЗКУ.Като инсталираш трасето "overwrite" ли цъкаш?

Ами да, спомням си, че overwritе-вах файловете.
Аватар
railfan

Мнениеот cronos » 10 Ное 2015, 14:43

Е, отсега нататък ще си знаеш, че това не бива да се прави, освен ако няма изрични указания от автора на трасето (или обекта, или там каквото и ще да е).
Чукча писатель, чукча не читатель..
Луд умора нема, само се поти..
"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава." Ат. Буров
Аватар
cronos
Глобален модератор

Мнениеот railfan » 23 Ное 2015, 14:32

Значи, направих следното. Деинсталирах играта и я инсталирах отново без да я пачвам до 61888. Отново инсталирах трасето-без overwrite този път и проблема остана.
Други предложения как да го оправя? :какво
Аватар
railfan

Мнениеот стамен » 31 Яну 2016, 14:10

На не оргинална игра,или хакната незнам от къде си и как си,нещата няма да станат.
Също така и направени трасета и добавки на пиратски,орязани от тук и там също
Купи си оргинална 2012 и няма да имаш ядове :)
Аватар
стамен

Назад към Трасета